the silent sea netflix zwiastun
the silent sea netflix zwiastun

The Silent Sea – zwiastun serialu sci-fi Netflixa. Będzie kolejny hit z Korei?

Netflix zamieścił w sieci zwiastun nowego serialu science-fiction The Silent Sea. Produkcja z Korei Południowej zadebiutuje w serwisie 24 grudnia.

Koreańskie seriale z 2021 roku to obecnie jedne z najpopularniejszych produkcji na Netflix. W ostatnich miesiącach rekordy popularności w serwisie pobił Squid Game, a równie dobrze radzi sobie listopadowa nowość, czyli produkcja fantasy Hellbound. W grudniu na platformie streamingowej zadebiutuje serial sci-fi The Silent Sea, czyli kolejna mocna propozycja z Korei Południowej. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun oraz plakat ośmioodcinkowej produkcji, której akcja ma rozgrywać się w księżycowej bazie.

Zobacz również: Dlaczego warto oglądać kino koreańskie?

Jak czytamy na stronie filmu na Netflix, The Silent Sea przedstawi historię badaczki, dołącza do misji mającej na celu odzyskanie tajemniczych próbek z księżycowej bazy, w której w wyniku wypadku zginęli wszyscy mieszkańcy – w tym jej siostra. W obsadzie znajdują się gwiazdy koreańskiego kina m.in. znana z produkcji sióstr Wachowskich (Sense8, Jupiter: Intronizacja) czy dostępnych na Netflix seriali Kingdom i Stranger Doona Bae oraz Yoo Gong (Zombie express, Squid Game). Za reżyserię odpowiada Choi Hang-yang, a scenariusz przygotował Park Eun-Kyo.

Premiera 1. sezonu The Silent Sea będzie miała miejsce na Netflix 24 grudnia 2021 roku. Wszystkie odcinki będą dostępne w streamingu w dniu premiery.

THE SILENT SEA – ZWIASTUN


źródło: yt.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?