The Mandalorian - Znamy prawdopodobne plany na przyszłość serialu
The Mandalorian - Znamy prawdopodobne plany na przyszłość serialu

The Mandalorian – Znamy prawdopodobne plany na przyszłość serialu po dzisiejszym finale!

Było wiele spekulacji na temat tego, co będzie dalej w The Mandalorian po dzisiejszym niesamowitym finale drugiego sezonu, a nowe informacje jakie otrzymujemy, mogą nam sporo wyjaśnić!

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wiadomość od twórców serialu odnośnie jego przyszłości i 3 sezonu. Dostaliśmy dość ciekawe informacje od LRM:

Powiedziano nam również, że mamy przestać myśleć o Mandalorianinie jako jednej linearnej historii. Może to być miejsce, w którym historia się zaczyna, ale cała opowieść niekoniecznie jest linearna. Księga Boby Fetta jest rozdziałem tej historii, Mandalorianin Sezon 3 to kolejny rozdział, podobnie jak Ahsoka i Rangers of the New Republic. Stąd porównanie do Gry o Tron.

Wiemy, że Księga Boby Fetta pojawi się w Disney + w grudniu przyszłego roku, ale to, czy będzie to dodatek do trzeciego sezonu, czy po prostu go zastąpi, okaże się. LRM Online podzieliło się plotką, w której twierdzi się, że są plany na kolejną partię odcinków The Mandalorian.

Jeśli wierzyć LRM, spinoff Boba Fetta nie będzie trwał przez pełne osiem odcinków. Wspominają również, że Mandalorianin nie powróci do 2022 roku, a to oczywiście daje wytwórni Lucasfilm trochę czasu na zastanowienie się, jak opowiedzieć dalsze historie. Grogu jest z Luke’iem Skywalkerem, a Din Djarin najwyraźniej nie ma innego wyboru niż walka z Bo-Katan o Mroczny Miecz i panowanie nad Mandalore.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?