The Mandalorian - znamy datę rozpoczęcia produkcji 3 sezonu
The Mandalorian - znamy datę rozpoczęcia produkcji 3 sezonu

The Mandalorian – znamy datę rozpoczęcia produkcji 3 sezonu!

Księga Boby Fetta ma mieć premierę przed 3 sezonem The Mandalorian, jednak data rozpoczęcia produkcji serialu wskazuje na jego powrót na Disney + nieco wcześniej, niż mogliśmy się spodziewać!

Pod koniec drugiego sezonu Mandalorianina okazało się, że Księga Boby Fetta pojawi się w Disney + w grudniu. Później potwierdzono, że otrzymamy trzeci sezon The Mandalorian, który zapewne nie pojawi się wcześniej niż w 2022 roku.

Nie wydaje się, że będziemy musieli czekać zbyt długo na powrót serialu! Illuminerdi udostępnił listę produkcji z Film and Television Industry Alliance, która podaje datę rozpoczęcia trzeciego sezonu na 5 kwietni 2021 roku. Co oznacza, że premiera, jeśli nie będzie znaczących opóźnień, odbędzie się już początkiem 2022 roku a nie tak jak oczekiwano, w jego połowie.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: Illuminerdi / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?