the mandalorian, gwiezdne wojny
the mandalorian, gwiezdne wojny

The Mandalorian – wiemy kiedy ruszają zdjęcia do 3 sezonu serialu!

Carl Weathers, który w serialu The Mandalorian wciela się w rolę Greefa Kargi, potwierdził, że powróci on do roli w 3. sezonie! Dodatkowo aktor i reżyser ujawnił kiedy rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji serialu!

Podczas niedawno odbytego się Steel City Con, aktor i reżyser, Carl Weathers, poświęcił chwilę na jego chyba najbardziej ekscytujący projekt, czyli 3. sezon Mandaloriana. Weathers w krótkiej wypowiedzi potwierdził, że powróci on do roli Greefa Kargi, oraz że stanie za kamerą przy przynajmniej jednym odcinku. Dodatkowo aktor ujawnił, że zdjęcia do serialu ruszą w ciągu następnego miesiąca!

Teraz rozpoczniemy prace nad nowym sezonem Mandaloriana, w ciągu następnego miesiąca. Ponownie będę mógł stanąć przed, jak i za kamerą.

The Mandalorian - wiemy kiedy ruszają zdjęcia do 3 sezonu serialu!

Carl Weathers jako Greef Karga w serialu Mandalorian

Zobacz również: Star Wars: Visions – oto zwiastun anime ze świata Gwiezdnych wojen!

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.


Źródło: Steel City Con / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?