The Mandalorian sezon 3
The Mandalorian sezon 3

The Mandalorian sezon 3 – nowe zdjęcia i wideo z planu serialu!

Do Internetu zawitały nowe zdjęcia z plany 3. sezonu The Mandalorian. Nie są to może fotografie i filmy najlepszej jakości, jednak możemy na nich dostrzec nowego przeciwnika Din Djarina!

Na zdjęciach widzimy Petera Pascala w czymś, co wydaje się być nieporęczną, zardzewiałą zbroją Mandalorian. Czyżby powrót do korzeni? O czym opowie 3. sezon? Grogu jest teraz pod opieką Luke’a Skywalkera, więc oczekuje się, że seria skupi się na ratowaniu Mandalore przed pozostałościami Imperium. Chyba, że twórcy postanowią pokazać jak Din ratuje swojego małego przyjaciela, co wydaje mi się, że prawie na pewno pojawi się w 3. sezonie The Mandalorian!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia. Premiera 3. sezonu nie jest znana. 


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?