The Mandalorian - Pedro Pascal
The Mandalorian - Pedro Pascal

The Mandalorian – Pedro Pascal ujawnia reżysera jutrzejszego finału drugiego sezonu!

Podekscytowanie przed jutrzejszym finałem drugiego sezonu wciąż rośnie, pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, kto stanął za kamerą w Rozdziale 16. Cóż, teraz mamy odpowiedź!

Drugi sezon The Mandalorian był świetny od początku do końca, ale jednym z odcinków, na który fani trochę narzekali był Rozdział 10, czyli Pasażerka, wyreżyserowany przez Peytona Reeda. Skupienie się na Grogu i jego miłości do jajek Żabiej Damy okazało się nie najlepiej przyjęte przez fanów, chociaż były to dość śmieszne sceny.

Pedro Pascal potwierdził w wywiadzie (około 6:30), że to właśnie Reed wyreżyserował także jutrzejszy finał drugiego sezonu! Niezależnie od reżysera, to musi być fenomenalne widowisko!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie emitowany 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?