Pedro Pascal
Pedro Pascal

The Mandalorian – Pedro Pascal odnośnie plotek, jakoby żądał więcej pokazywania twarzy na ekranie

Na początku tego roku krążyły plotki, że Pedro Pascal, gwiazda Wonder Woman 1984, domagał się, aby umożliwiono mu częstsze pokazywanie twarzy w The Mandalorian. Aktor wyśmiał pogłoski.

Podczas niedawnego wywiadu telewizyjnego w programie BBC, The One Show, Pascal został zapytany o plotki, że chce częściej pokazywać twarz Din Djarina niż hełm. Aktor postanowił zdementować te przypuszczenia.

To nie jest prawdą. To naprawdę wspaniały sposób opowiadania historii. To było jasne i niekwestionowalne credo tej postaci – od samego początku. I zawsze wszyscy się z tym zgadzaliśmy, zawsze byliśmy po tej samej stronie. Chcę, żeby zrobili jak najlepsze show – niezależnie od sposobów.

Według mnie pokazanie twarzy Mando raz na jakiś czas ma swój smaczek, natomiast gdyby twórcy zaczęli robić to za często, nie byłoby to już takie dobre!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie emitowany 18 grudnia.

Kolejny, 8 odcinek już 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?