The Mandalorian - plakat
The Mandalorian - plakat

The Mandalorian – nowy plakat z serialu. Fennec Shand w roli głównej!

Lucasfilm wydał kolejny plakat postaci z drugiego sezonu The Mandalorian, a ten zwraca uwagę głównie na Fennec Shand Ming-Na Wen po jej powrocie jako sojusznika Boby Fetta i Dina Djarina.

Zostało tylko kilka krótkich dni, zanim finał drugiego sezonu Mandalorianina pojawi się na Disney +, a potem będziemy czekać prawie rok na kolejny sezon. Scena przygotowywana jest dla Din Djarina, którzy musi zmierzyć się Mrocznym Mieczem Moffa Gideona, a los Grogu wisi na włosku..

Podczas ostatniego odcinka, zatytułowanego The Believer, były imperialny strzelec wyborowy Billa Burra, Mayfeld, w końcu powrócił. Odkupując się po pomocy Dinowi, Bobie Fettowi, Cara Dune i Fennecowi Shandowi w infiltracji jednej z baz Imperium, pewnie też otrzyma on swój plakat.

Z drugiej strony cieszylibyśmy się również, gdybyśmy zobaczyli tutaj nową zbroję Boby.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek będzie emitowany 18 grudnia.

Kolejny, 8 odcinek już 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?