The Mandalorian – nowe figurki Funko Pop z serialu!

Din Djarin bez maski czy Ahsoka Tano to tylko kilka nowych figurek Funko Pops z serii The Mandalorian. Nowe zabawki na pewno znajdą się na półce każdego fana produkcji dostępne na Disney +!

Funko zaprezentowało nadchodzącą gamę Popów, opartą na postaciach z najnowszego sezonu The Mandalorian. Mamy kilka wersji Grogu, Dark Troopera, Boba Fette i dwa warianty Ahsoki Tano i Bo-Katan. Jednak najlepsza z nich to zdecydowanie zdemaskowany Din Djarin z Baby Yodą w ramionach.

Ten Pop jest oczywiście zainspirowany przełomowym momentem finału sezonu, w którym były łowca nagród zdjął hełm, aby pożegnać się ze swoim małym kumplem Grogu.  Jak wiemy, zdecydował się on odejść z Lukiem Skywalkerem, aby udoskonalić swoją Moc Jedi. 

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?