The Mandalorian – kaskader Pedro Pascala potwierdza, że aktor ponownie wcieli się w rolę Din Djarina!

Kaskader Pedro Pascala, Brendan Wayne dodał na swój Instagram ciekawy post w którym informuje, że aktor powróci do swojej roli. Czy tym samym potwierdza kontynuację przygód Din Djarina i Grogu?

Kaskader Brendan Wayne potwierdził, że Pedro Pascal powróci jako Din Djarin. Kiedy i gdzie się to stanie, tego nie jesteśmy pewni, aczkolwiek wątpliwe jest, aby Disney nie kontynuował tak dochodowego i popularnego serialu.

Na wypadek, gdyby świat jeszcze nie wiedział, [Pedro Pascal] jest niesamowity. Podróż, którą napisali dla niego w tym sezonie była tak piękna. Fakt, że Pedro pokazał się z dobrej strony i stworzył coś epickiego. Pedro wraca i [jest] niesamowity. Co do tego nie ma żadnych pytań. Nie wierz we wszystko, co czytasz!

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?