The Mandalorian - Gian Carano
The Mandalorian - Gian Carano

The Mandalorian – Gina Carano wypowiada się na temat zwolnienia z Disney +!

Gina Carano opublikowała swoją pierwszą wypowiedź od czasu zwolnienia z serialu Disney +, ujawniając nowy projekt z Benem Shapiro?! 

Minął dzień, odkąd Disney i Lucasfilm ogłosiły zwolnienie Giny Carano z The Mandalorian z powodu kontrowersyjnych postów w mediach społecznościowych. Dzisiaj aktorka wypowiada się na ten temat przy okazji zapowiadając powrót! Pomimo tego, że została odrzucona przez serię Gwiezdnych Wojen i jej agencję talentów, Carano posuwa się naprzód, opracowując i produkując własny film!

Daily Wire pomaga urzeczywistnić jedno z moich marzeń – rozwinąć i wyprodukować własny film. Wołałam i moja modlitwa została wysłuchana. Wysyłam bezpośrednie przesłanie nadziei do wszystkich żyjących w strachu przed obaleniem przez totalitarny tłum. Dopiero co zaczęłam używać mojego głosu, który jest teraz swobodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i mam nadzieję, że inspiruje innych do zrobienia tego samego. Nie mogą nas blokować, jeśli im nie pozwolimy.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?