The Mandalorian - co dalej z Din Djarinem?
The Mandalorian - co dalej z Din Djarinem?

The Mandalorian – co dalej z Din Djarinem?

Finał drugiego sezonu The Mandalorian dostarczył kilku wielkich niespodzianek, ale pozostawił nam również kilka pytań, między innymi jaką drogę wybierze Mando. Pozostanie łowcą, postara się znowu spotkać z Grogu? Bo to, że jego historia zakończy się na 2 sezonie, jest niemalże niemożliwe.

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Din Djarina, był łowcą nagród, któremu głównie zależało na zarobku, działał od zlecenia do zlecenia. Jednak wszystko zmieniło, gdy podjął decyzję, aby powstrzymać IG-11 przed zabiciem Dziecka.

Powstała między nimi więź, coś jak ojciec z synem. Wraz z upływem czasu Mandalorianin zrobił wszystko, co w jego mocy, aby chronić swojego małego podopiecznego. Było tak także w przypadku zdejmowania hełmu – niechcący – podczas odcinka z zeszłego tygodnia, a potem znowu w finale, kiedy zdecydował się pokazać Grogu twarz podczas łzawego pożegnania. Jak wiemy, prawo zakazuje mu pokazywać swoją twarz.

Jest całkiem jasne, że Din porzucił swoje wyznanie i chociaż bez wątpienia nadal ma swój system wierzeń, nie jestem pewny, czy nadal ma prawo powiedzieć: Tak każe obyczaj. Wyraźnie nadchodzą dla niego duże zmiany. Pewne jest też, ze zobaczymy go w innych produkcjach Star Wars. Być może w serialu o Ahsoce? Tego dowiemy się za rok, chyba, że Disney da nam informacje trochę wcześniej odnośnie tego czy 3 sezon to spin-off o Boba Fettcie czy jednak będzie to ich oddzielny projekt, a historia Mando i Grogu będzie opowiadana dalej.

Zobacz również: The Mandalorian – Ahsoka Tano i Grogu z nowymi plakatami z serialu

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?