Dragon Prince
Dragon Prince

The Dragon Prince – nowy serial animowany Netflixa od scenarzysty Avatar: Legenda Aanga!

Avatar: Legenda Aanga to kultowy serial animowany emitowany w Polsce przez Nickelodeon w latach 2008-2010. Obecnie możemy go również obejrzeć na Netflixie. I to właśnie ten gigant streamingowy postanowił zatrudnić głównego scenarzystę wspomnianej animacji, Aarona Ehasza, do napisania historii do ich nowej produkcji pt. The Dragon Prince.

Tym samym Ehasz, który w swoim portfolio ma również pracę przy Futuramie, dołączył do Justina Richmonda (reżysera odpowiedzialnego m.in.  za grę Uncharted 3: Oszustwo Drake’a) oraz Giancarlo Volpe (producenta m.in. serialu animowanego Gwiezdne wojny: Wojny klonów).

Twórcy udostępnili także krótki opis fabuły serialu. “The Dragon Prince to historia o dwóch ludzkich książętach, których połączyła niezwykła wieź z elfem-zabójcą wynajętym, by ich zabić. Wspólnie rozpoczynają epicką podróż w celu zaprowadzenia pokoju na zwaśnionych ziemiach.

Nie jest to pierwsza produkcja “powiązana” z Avatarem, którą zapowiedział Netflix. Bowiem 1 kwietnia 2019 na serwisie tym zostanie udostępniona animowana adaptacja komiksu Cannon Busters, przy której pracuje LeSean Thomas, czyli storyboardzista Legendy Korry – kontynuacji Avatara.

Zapowiedź The Dragon Prince mamy ujrzeć już 21 lipca na najbliższym Comic-Conie w San Diego.

Zobacz również: Godzilla: King of the Monsters – udostępniono oficjalne zdjęcia z filmu!

The Dragon Prince

Fot. Materiały prasowe

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.
|
[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?