George Clooney
George Clooney

The Department czyli szpiegowski serial w stylu Homeland w reżyserii George’a Clooney’a!

George Clooney bierze się za reżyserię szpiegowskiego serialu pt. The Department wzorując się na francuskim formacie. O czym będzie on opowiadać?

Serial The Department dostał od stacji Showtime zamówienie na realizacjię całego sezonu. Z tego co wiemy, od razu pominięto etap tworzenia pilota.

Nadchodząca produkcja jest thrillerem szpiegowskim opartym na francuskim serialu The Bureau. Producentami są George Clooney i Grant Heslov, a Clooney planuje wyreżyserować cały sezon.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Echo

Fot. kadr z filmu Grawitacja

Zobacz również: Ród smoka szykuje się do 2. sezonu! Prace na planie rozpoczną się niedługo

The Department – o czym jest serial?

Chris McCarthy, szef Showtime powiedział, że nadchodzący serial przypomni stylem Homeland. Co więcej będzie on kontynuować tradycję ich poprzedniego hitu. Bohaterami są weterani z biura legend, których zadaniem jest szkolenie młodych agentów, którzy wyruszają na długie i trudne misje pod przykrywką. Mają oni też identyfikować i werbować potencjalne wywiadowcze źródła. Oto co dokładnie powiedział na ten temat:

Tak jak Homeland pokazało inaczej globalne szpiegostwo, tak The Department zabierze widzów głębiej do świata intrygi i życia skomplikowanych postaci, które walczą z własnymi demonami tak samo, jak z zagrożeniami dla kraju i świata. 

 

Potencjalna data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

 


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?