The Cuphead Show
The Cuphead Show

The Cuphead Show – zobacz zwiastun oraz plakat nowej animacji Netflixa! Wiemy jak brzmi polski tytuł?!

Jak informowaliśmy Was jakiś czas temu – Cuphead dostaną własną adaptację od Netflixa! Do sieci właśnie trafił zwiastun oraz plakat serialu The Cuphead Show. Dodatkowo, poznaliśmy polski tytuł animacji.

The Cuphead Show stał się fenomenem w branży gier. Tytuł studia StudioMDHR  przyjął się na tyle dobrze, że podobnie jak Arcane, otrzyma swoją adaptacje na Netflix. Premiera odbędzie się już 18 lutego bieżącego roku! Poniżej możecie zobaczyć zarówno zwiastun, jak i plakat nowej animacji. Dodatkowo, jak pokazuje Netflix Media Center – polski tytuł brzmi Filuś i Kubuś.

Cuphead

fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Władca Pierścieni – nowa zapowiedź ujawnia oficjalny tytuł serialu Amazona!

Filuś i Kubuś to serial animowany na podstawie nagradzanej gry komputerowej zrealizowanej w urzekającym stylu animacji retro. Jest to komedia charakterów o niebezpiecznych przygodach impulsywnego Filusia i jego ostrożnego, ale uległego brata Kubusia. Mimo dzielących ich różnic bracia zawsze mogą na siebie liczyć podczas licznych perypetii na rodzimych, surrealistycznych Wyspach Kałamarzowych. Chyba że chodzi o ostatnie ciastko na talerzu, wtedy każdy sobie rzepkę skrobie. Filuś i Kubuś to połączenie nostalgicznego klimatu starodawnych kreskówek, prześmiesznych gagów i zdrowej dawki grozy — szczególnie kiedy nasi bohaterowie stają oko w oko z cudacznym przeciwnikiem, czyli Diabłem we własnej osobie. C.J. Kettler jest producentką wykonawczą z ramienia King Features, a twórcy serialu, Chad i Jared Moldenhauerowie, są producentami wykonawczyni z ramienia Studio MDHR. Serial zostanie wyprodukowany przez studio Netflix Animation. Producentem wykonawczym jest również wyróżniony nagrodami Emmy i Annie producent Dave Wasson (serial animowany „Myszka Miki”), a Cosmo Segurson („Rocko i jego świat: Kiedyś to było”) jest współproducentem wykonawczym.. Dokładna data premiery to 18 lutego.


Źródło: toonado.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?