the crowded room
the crowded room

The Crowded Room z datą premiery oraz pierwszymi kadrami!

Po miesiącach oczekiwań rozpoczęła się wstępna promocja serialu od Apple pt.: The Crowded Room. Otrzymaliśmy pierwsze kadry, a także oficjalną datę premiery serialu!

The Crowded Room to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji, które zadebiutują na Apple TV+. Nie tylko gwiazdorska obsada, na którą składają się Tom Holland (Spider-Man: Bez drogi do domu), Amanda Seyfried (Wredna dziewczyny) oraz Emmy Rossum (Upiór w operze) wzbudziła zainteresowanie widzów, ale także angaż nagrodzonego Oscarem Akivy Goldsmana (Piękny umysł) w produkcję serialu.

Oficjalnie data premiery The Crowded Room to 9 czerwca!

Poniżej znajduje się Tweet oficjalnego konta Apple TV, które udostępniło pierwsze spojrzenia na bohaterów serialu.

Zobacz również: Secret Invasion z nowym zwiastunem! Klimatyczna, szpiegowska historia

The Crowded Room będzie śledzić losy Danny’ego Sullivana (Tom Holland), mężczyzny aresztowanego po jego udziale w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku. Wciągający thriller, opowiedziany poprzez serię wywiadów z ciekawską śledczą Ryą Goodwinem (Amanda Seyfried). Podczas tych rozmów poznajemy historię życia Danny’ego, ujawniając przy tym elementy tajemniczej przeszłości, która go ukształtowała. Do tego dochodzą zwroty akcji, które doprowadzą go do objawienia zmieniającego jego życie.

Poza wspomnianymi aktorami w serialu wystąpią również: Sasha Lane (American Honey), Will Chase (Ostre przedmioty) i Lior Raz (Ostateczna operacja). Na dalszym planie wystąpią zaś Jason Isaacs (Patriota), Christopher Abbott (Pierwszy człowiek), Thomas Sadoski (John Wick) oraz Zachary Golinger (Ciche miejsce 2).


Źródło: Apple, Twitter, Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Apple TV

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?