The Crowded Room w zwiastunie prezentuje nowe oblicze Toma Hollanda

Po miesiącach oczekiwań oraz licznych fotografiach z planu, otrzymaliśmy oficjalny zwiastun serialu The Crowded Room. W rolach głównych Tom Holland oraz Amanda Seyfried.

The Crowded Room to nadchodzący serial od Apple, który zaoferuje nam całkowicie nowe spojrzenie na Toma Hollanda. W poniższym zwiastunie aktor w żaden sposób nie przypomina już przyjaznego Spider-Mana z sąsiedztwa czy żądnego przygód Nathana Drake’a. Zwiastun zdecydowanie sugeruje, iż tym razem będziemy mieli do czynienia z jedną z najmocniejszych kreacji aktora w jego karierze.

Zobacz również: Powstanie sequel filmu Pan życia i śmierci! Nicolas Cage powraca w głównej roli

the crowded room

fot. materiały prasowe

The Crowded Room będzie śledzić losy Danny’ego Sullivana (Tom Holland), mężczyzny aresztowanego po jego udziale w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku. Wciągający thriller, opowiedziany poprzez serię wywiadów z ciekawską śledczą Ryą Goodwinem (Amanda Seyfried). Podczas tych rozmów poznajemy historię życia Danny’ego, ujawniając przy tym elementy tajemniczej przeszłości, która go ukształtowała. Do tego dochodzą zwroty akcji, które doprowadzą go do objawienia zmieniającego jego życie.

Poza wspomnianymi aktorami w serialu wystąpią również: Sasha Lane (American Honey), Will Chase (Ostre przedmioty) i Lior Raz (Ostateczna operacja). Na dalszym planie wystąpią zaś Jason Isaacs (Patriota), Christopher Abbott (Pierwszy człowiek), Thomas Sadoski (John Wick) oraz Zachary Golinger (Ciche miejsce 2).

Zobacz również: Premiera serialu opartego na książce Browna pt. Zaginiony symbol w AXN!


Źródło: Apple, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?