the crowded room
the crowded room

The Crowded Room najlepszym projektem z Tomem Hollandem? Aktor nie ukrywa ekscytacji

Powoli zbliża się premiera serialu The Crowded Room, w którym Tom Holland zagra głównego bohatera. Aktor zapewnia świetną produkcję.

O produkcji The Crowded Room wiemy już od dawna. Do tej pory mieliśmy okazję otrzymać pojedyncze zdjęcia z planu, a także kilka kadrów z serialu, które udostępniła firma Apple. I choć premiera serialu będzie miała miejsce dopiero 9 czerwca, Tom Holland zapowiada, iż będzie to godny uwagi projekt.

Co napisał Tom Holland na temat serialu?

the crowded room

fot. Apple TV+

Na swoim Instagramie  Tom Holland opublikował post, na którym znajduje się powyższy kadr z serialu. Aktor napisał wiele ciepłych słów na temat jego nadchodzącego projektu.

THE CROWDED ROOM – obiecuję, że ten spektakl nie zawiedzie! Zostało 7 tygodni od wydania naszych pierwszych trzech odcinków i nigdy nie byłem bardziej podekscytowany, aby podzielić się czymś z Wami. BĄDŹ CZĘŚCIĄ TAJEMNICY!

Zobacz również: Biali nie potrafią skakać? Zobacz fantastyczny zwiastun remake’u kultowego filmu

The Crowded Room będzie śledzić losy Danny’ego Sullivana (Tom Holland), mężczyzny aresztowanego po jego udziale w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku. Wciągający thriller, opowiedziany poprzez serię wywiadów z ciekawską śledczą Ryą Goodwinem (Amanda Seyfried). Podczas tych rozmów poznajemy historię życia Danny’ego, ujawniając przy tym elementy tajemniczej przeszłości, która go ukształtowała. Do tego dochodzą zwroty akcji, które doprowadzą go do objawienia zmieniającego jego życie.

Poza wspomnianymi aktorami w serialu wystąpią również: Sasha Lane (American Honey), Will Chase (Ostre przedmioty) i Lior Raz (Ostateczna operacja). Na dalszym planie wystąpią zaś Jason Isaacs (Patriota), Christopher Abbott (Pierwszy człowiek), Thomas Sadoski (John Wick) oraz Zachary Golinger (Ciche miejsce 2).


Źródło: Instagram (@tomhollland2013) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?