QUIZ: Filmy Netflix 2020 - rozpoznasz je po kadrze?
QUIZ: Filmy Netflix 2020 - rozpoznasz je po kadrze?

The Crowded Room – Amanda Seyfried dołączyła do obsady serialu Apple TV+!

Amanda Seyfried dołączyła do Toma Hollanda w serialu The Crowded Room. Reżyserem pierwszego sezonu jest Kornél Mundruczo, którego znamy z filmu Cząstki kobiety. Autorem scenariusza, a także jednym z producentów jest Akiva Goldsman.

Pierwszy sezon serialu będzie liczyć 10 odcinków. Według źródeł oprze się częściowo na życiu Goldsmana, a także biografii, Człowiek o 24 twarzach autorstwa Daniela Keyesa. Tom Holland zagra Danny’ego Sullivana, zaś Amanda Seyfried wcieli się w psycholożkę kliniczną, która zmierzy się z najtrudniejszym przypadkiem w swojej karierze, godząc to z życiem samotnej matki.

Tom Holland

fot. kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Zobacz również: Krakowskie potwory – pierwszy zwiastun i data premiery serialu. Polski horror fantasy od Netflix!

The Crowded Room to serial, w której odkrywane są prawdziwe i inspirujące historie osób, które zmagały się z chorobą psychiczną i nauczyły się z nią skutecznie żyć. Serial wyprodukują Alexandra Milchan dla EMJAG Productions oraz Arnon Milchan, Yariv Milchan i Michael Schaefer z New Regency.


Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mank

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?