the boys sezon 3 amazon prime
the boys sezon 3 amazon prime

The Boys – zwiastun trzeciego sezonu już w sieci! Czas wyrównać szanse!

Wyczekiwany zwiastun trzeciego sezonu The Boys w końcu trafił do sieci! To co się w nim dzieje przekracza wszelkie oczekiwania i zapowiada niezapomnianą jazdę!

Nareszcie nadszedł ten dzień. Do sieci trafił zwiastun trzeciego sezonu The Boys! To co w nim zobaczyliśmy zaskakuję i wybija oczekiwania poza atmosferę! Masa akcji, Imagine Dragonsi i Rzeźnik z mocami! Tak się robi zwiastuny!

Przed zwiastunem wyobraźnie fanów pobudzał plakat trzeciego sezonu, na którym widzieliśmy mieniące się oczy Rzeźnika. Zaczęły padać pytania, czy Billy będzie miał super moce? Teraz mamy jasne potwierdzenie! Jednak czy będzie miał je na stałe, tego dowiemy się gdy odbędzie się premiera, a ta już 3 czerwca 2022 roku!

The Boys

Fot. Kadr ze zwiastuna The Boys

W oczekiwaniu na trzeci sezon, warto zobaczyć The Boys: Diabolical, którego recenzje możecie przeczytać na naszej stronie.

Zobacz również: Zadzwoń do Saula – zwiastun finałowego sezonu!

The Boys jest zabawną, sprytną i dość brutalną satyrą o grupie skorumpowanych superbohaterów oraz samozwańczych obrońcach sprawiedliwości, którzy starają się ich zniszczyć. Serial od Amazon Prime Video, oparty na komiksach o tym samym tytule, stał się wielkim hitem. Jest jedną z najchętniej streamowanych, jak i piraconych produkcji 2020 r. Trzeci sezon hitu Amazon Prime Video zadebiutuje 3 czerwca 2022 roku.

The Boys (3. sezon) – ZWIASTUN (tylko dla dorosłych)


Źródło: Amazon Prime Video, Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?