Oppenheimer - gwiazda serialu The Boys dołącza do obsady filmu Nolana!
Oppenheimer - gwiazda serialu The Boys dołącza do obsady filmu Nolana!

The Boys oficjalnie powrócą z 4. sezonem!

The Boys – niezwykle popularny serial superbohaterski na ten moment znajduje się na trzecim sezonie, ale całe szczęście na tym się nie skończy!

Chłopaki oficjalnie powrócą z 4. sezonem! Hit Amazona wraz z premierą sezonu 1. zebrało sobie pokaźne grono fanów, które z roku na rok coraz prędzej się powiększa. Na ten moment możemy cieszyć się sezonem 3., który mimo otrzymania dopiero czterech odcinków, już szokuje swoją niecodzienną, superbohaterską historią. Żeby jeszcze bardziej umilić nam oglądanie, Amazon postanowił rozwiać jakiekolwiek wątpliwości co do powstania 4. sezonu. Cała obsada The Boys podzieliła się z nami tą ekscytującą wiadomością w poniższym filmiku:

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

The Boys jest zabawną, sprytną i dość brutalną satyrą o grupie skorumpowanych superbohaterów oraz samozwańczych obrońcach sprawiedliwości, którzy starają się ich zniszczyć. Serial od Amazon Prime Video, oparty na komiksach o tym samym tytule, stał się wielkim hitem. Jest jedną z najchętniej streamowanych, jak i piraconych produkcji 2020 r. Trzeci sezon hitu Amazon Prime Video zadebiutował 3 czerwca 2022 roku.

Zobacz również: The Boys nabija się z porażki Morbiusa!


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia:

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?