The Boys nabija się z porażki Morbiusa!
The Boys nabija się z porażki Morbiusa!

The Boys nabija się z porażki Morbiusa!

Wyśmiewanie Morbiusa nie ma końca. Premiera filmu Sony Pictures odbyła się już ponad dwa miesiące temu, ale tytuł ten nadal trenduje na m.in. Twitterze. “It’s Morbin Time” stało się sarkastycznym powiedzonkiem, które ponownie spopularyzowało ten mocno średni film. Wzrost popularności spowodował powrót Morbiusa do ok. 1000 kin. Niestety jednak ruch ten nie przyniósł większego zysku, a Sony Pictures jeszcze bardziej się ośmieszyło. Dzisiaj za memowanie tej produkcji wzięła się inna, znana superbohaterska pozycja – The Boys!

The Boys znane jest przede wszystkim za brutalność, brak granic moralności oraz (nie)subtelne parodiowanie innych produkcji superhero. Nie sposób nie zauważyć podobieństw pomiędzy Homelanderem a Supermanem oraz naśmiewania się z haniebnej tragedii Jossa Whedona – Liga Sprawiedliwości. Dawn of The Seven – tak nazywa się owa parodia filmu DC i w świecie The Boys jest to hit na miarę naszego Marvela. Kampania promocyjna serialu oraz fikcyjnego filmu przerosła jakiekolwiek oczekiwania. Cały czas do sieci trafiają zabawne zdjęcia czy filmy. Dzisiaj wcale nie jest inaczej.

Oficjalne konto Vought International podzieliło się wiadomością, że Dawn of The Seven powróci do kin tak jak Morbius. Dodatkowo w tekście zawarto kod: ITS-MAEVIN-TIME, co jest oczywiście nawiązaniem do “It’s Morbin Time” – słynnego tekstu stworzonego przez “fanów” Morbiusa.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

The Boys jest zabawną, sprytną i dość brutalną satyrą o grupie skorumpowanych superbohaterów oraz samozwańczych obrońcach sprawiedliwości, którzy starają się ich zniszczyć. Serial od Amazon Prime Video, oparty na komiksach o tym samym tytule, stał się wielkim hitem. Jest jedną z najchętniej streamowanych, jak i piraconych produkcji 2020 r. Trzeci sezon hitu Amazon Prime Video zadebiutował 3 czerwca 2022 roku.

Zobacz również: Thunderbolts na krwawym plakacie! Nowy, efektowny fanart

The Boys - zdjęcia do 4. sezonu ruszą jeszcze w tym roku?!

Kadr z serialu The Boys


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?