Terror
Terror

Terror: Dzień Hańby – polska premiera 15 sierpnia o 22:00 wyłącznie na AMC

AMC ogłosiło, że polska premiera serialu Terror: Dzień Hańby, który jest aktualnie kręcony w Vancouver, odbędzie się 15 sierpnia o 22:00 wyłącznie na AMC Polska.

Akcja kolejnej części Terroru rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej i skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Zobacz również: Bradley Cooper zastąpi Leonardo DiCaprio w nowym Zaułku Koszmarów!

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane (Zagubieni w kosmosie) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa (9-1-1) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei (Star Trek) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

Terror: Dzień Hańby to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?