ujęcie z planu Temrinatora
ujęcie z planu Temrinatora

Terminator powraca! Zobacz teaser wersji anime

Jak dobrze wiemy Terminator powróci w wersji anime. Owa produkcja otrzymała już swój pierwszy teaser z okazji Geeked Week.

Mimo iż nie pojawiło się jeszcze nic konkretnego wiemy, że Terminator powróci. Nie ze Schwarzeneggerem, lecz w wersji anime! Po wstępnych doniesieniach Netflix opublikował teaser.

Oficjalny teaser

Chociaż sam teaser jest dość niejasny, sugeruje, że serial będzie opowiadać historię, której akcja rozgrywa się tuż przed 30 sierpnia 1997 r. – czyli słynnym Dniem Sąd. Wtedy sztuczna inteligencja Skynet uzyskała samoświadomość czego wynikiem był wojna między ludźmi i maszynami.

Teaser nie zapowiada również konkretnej daty premiery anime. Jedyne czego dowiadujemy się, to fakt, że pojawi się on wkrótce. Co więcej – akompaniuje mu klasyczny motyw z oryginalnego Terminatora.

Zobacz również: Srebrny Surfer niebinarny? Pojawił się pierwsze pogłoski odnośnie sługusa Galactusa

W rozmowie z IGN Terri Schwartz z Netfliksa podała dalsze szczegóły:

W sierpniu 1997 roku informatyk Malcom Lee pracuje w swoim laboratorium w Tokio nad uruchomieniem sztucznej inteligencji, która jego zdaniem uratuje świat. Gdy bieg przyszłości różni się w porównaniu z przeszłością, bezlitosny zabójca zostaje wysłany w przeszłość, by  zamordować Malcoma i trójkę jego dzieci, aby zapewnić przyszłą dominację maszyn nad ludzkością. Za Terminatorem podąża samotny żołnierz, który zrobi wszystko, aby utrzymać Malcoma i jego rodzinę przy życiu.

Producentami wykonawczymi Terminator: The Anime Series są Skydance i Japan Animation Studio Production I.G. (Ghost in the Shell, B: The Beginning) i Mattsona Tomlina (Project Power, The Batman), który jest także showrunnerem i producentem wykonawczym.

Terminator otrzyma kolejną grę! Survival z otwartym światem!

fot. materiały prasowe


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Terminator

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?