Tekken Bloodline
Tekken Bloodline

Tekken: Bloodline – anime w świecie Tekkena trafi na Netflix! Zobacz zwiastun

Fani serii Tekken na pewno ucieszą się z racji, że powstanie anime na podstawie gry. Zobacz zwiastun najnowszej produkcji Netflixa!

Zarówno fani anime, a także fani Tekkena ucieszą się, bo na Netflix trafi produkcja o nazwie Tekken: Bloodline. Pojawił się zwiastun zapowiadający anime. Możemy na nim zobaczyć znane twarze z gry. Są to między innymi Heihachi Mishima czy Jin Kazama. Zapewne w produkcji znajdą się jeszcze inne smaczki, dla każdego fana gry. Kiedy się pojawi? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewnym jest, że zadebiutuje w 2022 roku.

Tekken: Bloodline

kadr ze zwiastuna Tekken: Bloodline

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina 🏆

Jin Kazama nauczył się rodzinnych, tradycyjnych sztuk walki w stylu kazama, od swojej matki w młodym wieku. Mimo to był bezsilny, gdy nagle pojawiło się potworne zło, niszcząc wszystko, co mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Zły na siebie, że nie może tego powstrzymać, Jin poprzysiągł zemstę i szukał absolutnej władzy, aby ją wyegzekwować. Jego misja doprowadzi do ostatecznej bitwy na światowej scenie — Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Zobacz również: Wiedźmin: Zmora Wilka – recenzja filmu anime. Wiedźmin złożył palce w znak Aard

Tekken: Bloodline – oficjalny zwiastun serialu


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?