taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness
taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness

Taylor Sheridan i jego nowy serial już wkrótce na SkyShowtime! Zobacz epicki zwiastun Special Ops: Lioness

Zobacz zwiastun najnowszego serialu Taylora Sheridana Special Ops: Lioness, który zadebiutuje w SkyShowtime. 

W gwiazdorskiej obsadzie Special Ops: Lioness znaleźli się Zoe Saldaña – odtwórczyni głównej roli i producentka, Laysla De Oliveira, nominowany do nagrody Emmy® Michael Kelly, zdobywca Oscara® Morgan Freeman oraz zdobywczyni Oscara® i producentka wykonawcza Nicole Kidman. Ten thriller szpiegowski to najnowszy serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana. Produkcja jeszcze w tym roku dostępna będzie na wyłączność w SkyShowtime.

Niezwykły zwiastun

Serial Special Ops: Lioness będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku w nowym serwisie streamingowym SkyShowtime. Za produkcją stoi nominowany do Oscara® Taylor Sheridan (twórca m.in. Yellowstone), a w obsadzie znaleźli się Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Laysla De Oliveira, a także Morgan Freeman. Za produkcję serialu odpowiadają studia MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios.

Zobacz również: Sandra Drzymalska oraz Maria Dębska dołączają do obsady filmu Pan Samochodzik i Templariusze! Kiedy premiera?

Serial Special Ops: Lioness jest oparty na prawdziwym programie CIA i śledzi losy Cruz Manuelos (De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami.

W serialu Special Ops: Lioness występują również Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur i Hannah Love Lanier oraz nominowany do nagrody Emmy® Michael Kelly. Producentami serialu są Taylor Sheridan, David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, Geyer Kosinski, Michael Malone i John Hillcoat.

Serial stanowi kolejny tytuł w bogatym dorobku Taylora Sheridana, w którym znajdują się takie głośne  produkcje jak 1883, 1923, Mayor of KingstownTulsa King oraz Yellowstone– wszystkie dostępne w serwisie SkyShowtime.

taylor sheridan nicle kidman zoe saldana special ops: lioness

fot. materiały prasowe 


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?