Szkoła zabójców
Szkoła zabójców

Szkoła zabójców i Happy! skasowane przez stację SyFy

Dwa seriale stacji SyFy zmuszone zostały do znalezienia sobie nowego miejsca.

W obu przypadkach chodzi o kiepską bądź niesatysfakcjonującą oglądalność. 2. sezon Happy! miał znaczącą mniejszą widownię, więc SyFy z niego zrezygnowała. Twórcy serialu mają zamiar poszukać przystani na Netfliksie. Szkoła zabójców z kolei miała znacząco lepsze wyniki od swojego kolegi w niedoli, jednak dla stacji wciąż nie było to wystarczająco dużo.

Szkoła zabójców

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również:Szkoła zabójców – recenzja serialu

Opis Szkoły zabójców: Produkcja ma mieć miejsce w latach 80. i opowiadać o nastoletnim wyrzutku, Marcusie, który zostaje zrekrutowany do szkoły dla zabójców. Producentami są Joe i Anthony Russo (Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, Avengers: Wojna bez granic). Nad scenariuszem pracuje twórca komiksu – Rick Remender. W serialu wystąpią Benedict Wong (Master Lin), Benjamin Wadsworth (Marcus), Lana Condo (Saya), Maria Gabriela de Faria (Maria), Luke Tenie (Willie), Liam James (Billy), Michel Duval (Chico).

Póki co w Polsce obejrzeć można przedpremierowo pierwszy odcinek na HBO GO. Premiera serialu odbędzie się zaś 16 stycznia.


Happy! to pełna krwi czarna komedia oparta na mini serii komiksowej autorstwa Granta Morrisona i Daricka Robertsona. Bohaterem produkcji jest Nick Sux (Christopher Meloni) – były skorumpowany policjant, który obecnie jest zabójcą na zlecenie. Pewnego dnia, podczas jednej z akcji, zostaje poważnie ranny. Od tego momentu jego życie ulega zmianie, gdyż przed oczami będzie widział wyimaginowanego latającego niebieskiego jednorożca (głosu użycza Patton Oswalt), który będzie potrzebował jego pomocy.

Obsada: Christopher Meloni, Patton Oswalt, Joseph Reitman, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Ritchie Coster, Zabyna Guevara. Twórcą serialu jest Brian Taylor (Jonah Hex, Adrenalina).

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?