Sukcesja - nowa postać dołącza do 3. sezonu!
Sukcesja - nowa postać dołącza do 3. sezonu!

Sukcesja – nowa postać dołącza do 3. sezonu!

Sukcesja opowiada o losach zarządzającej medialnym imperium rodziny Royów. W 3. sezonie poznamy ich przeciwników, czyli Furnessów. W postać Sandi Furness wcieli się Hope Davis.

Sukcesja to serial HBO, który zdobył trzy nagrody Emmy. Aktualnie trwają prace nad 3. sezonem. Hope Davis zagra Sandi Furness, czyli córkę wieloletniego rywala Logana Roya, Sandy’ego Furnessa (Larry Pine). Aktorka podpisała umowę na co najmniej kilka odcinków. Dla Davis rola ta oznacza powrót do HBO, gdzie zagrała w serialu Terapia i filmie Władcy świata. Obie role przyniosły jej nominacje do Emmy.

Sukcesja - nowa postać dołącza do 3. sezonu!

Fot. Hope Davis w serialu Your Honor

Co czeka widzów w 3. sezonie? Pod koniec 2. sezonu Logan Roy (Brian Cox) wpadł w zasadzkę swojego zbuntowanego syna Kendalla. Walcząc o sojusze rodzinne, polityczne i finansowe, rosną napięcia, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

Zobacz również: Wielki Gatsby – powstanie film animowany!

Twórcą Sukcesji jest Jesse Armstrong. Producentami wykonawczymi są Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown i Will Ferrell.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?