Walker - Alex Landi dołącza do obsady
Walker - Alex Landi dołącza do obsady

Strażnik Teksasu – wiemy, która stacja telewizyjna przygarnęła nową wersję serialu

Po dość mało spodziewanym ogłoszeniu reboota historii słynnego szeryfa wiemy też, która stacja będzie odpowiedzialna za ten powrót.

Strażnik Teksasu znalazł swój dom w stacji CW. Nie jest to raczej zbytnim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, iż odgrywający rolę Walkera Jared Padalecki jest z nią związany od długiego już czasu za sprawą współpracy przy Supernatural.

Strażnik

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Wiedźmin od Netflixa będzie zawierał jak najmniej CGI

Tytułowy bohater ma powrócić w serialu z dwuletniego pobytu jako tajny agent. Spotkamy zatem Cordella Walkera w znacząco wcześniejszym okresie swojego życia. Produkcja ma mieć charakter familijny.

Opis oryginalnej wersji: Cordell Walker (Chuck Norris) walczy ze wszystkimi formami przestępczości w stanie Teksas. Pomagają mu w tym inni agenci na czele z Jimmym Trivettem (Clarence Gilyard Jr.) oraz pani prokurator Alex Cahill Walker (Sheree J. Wilson). Po dobrze wykonanym zadaniu wszyscy spotykają się w barze emerytowanego strażnika C.D. Parkera (Noble Willingham).

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?