will byers stranger things lgbt
will byers stranger things lgbt

Stranger Things z potwierdzoną orientacją bohatera? Aktor wyjaśnia

Stranger Things 4 już za nami, teraz czekamy na wielki finał całego serialu. Zakończony sezon przyniósł wiele pytań, w tym związane z postacią Willa Byersa, który dawał aż nazbyt wyraźne sygnały odnośnie swojej orientacji seksualnej.

Koniec końców, tę “tajemnicę” rozwikłał sam odtwórca tejże roli. Noah Schnapp otwarcie już przyznał, że Will jest zakochany w Mike’u, jednocześnie obawiając się reakcji na to uczucie ze strony przyjaciela. Dodał jeszcze, że to było przygotowywane przez twórców od dłuższego czasu. Cóż, z pewnością ten wątek zostanie w przyszłości rozciągnięty – w końcu bracia Duffer zapowiedzieli istotną rolę Willa w decydującym sezonie Stranger Things. Pytanie, jak zostanie zakończony. A może na pewnym etapie Will będzie musiał coś poświęcić?

Zobacz również: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – Okoye otrzyma wątek LGBT?

stranger things

fot. Netflix

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Streszczenie sezonu 4 Stranger Things:

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?