Stranger Things 5 - poznaliśmy tytuł pierwszego odcinka!
Stranger Things 5 - poznaliśmy tytuł pierwszego odcinka!

Stranger Things 5 – wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do finałowego sezonu!

Wielki finał serialu Stranger Things zbliża się wielkimi krokami! 5. sezon hitowego serialu już wkrótce trafi do fazy produkcji, ale kiedy dokładnie to nastąpi? Noah Schnapp właśnie to ujawnił!

Prace na planie 5. sezonu Stranger Things ruszą już w tym roku i dzięki jednej z głównych gwiazd dowiedzieliśmy się, w którym miesiącu to nastąpi! Noah Schnapp odtwórca roli Willa, ujawnił, że już w maju ruszą zdjęcia do finałowego sezonu! To właśnie wtedy możemy się spodziewać pierwszych oficjalnych oraz nieoficjalnych filmików, fotek i informacji. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość.

Co wiemy o 5. sezonie Stranger Things?

Sezon 5. będzie finałem historii Hawkins oraz bohaterów tego miasteczka. Jedenastka, Will, Mike, Dustin, Steve oraz reszta paczki ponownie stawi czoła przerażającemu i potężnemu Vecnie. Tym razem jednak nie zajmie to aż tak dużo czasu. Bracia Duffer potwierdzili, że nadchodzący sezon będzie trwał około 10 godzin i składać się będzie z 8 odcinków. Tempo zostanie przyśpieszone, Will ponownie stanie się głównym bohaterem, a większość sezonu (jak nie całość) zostanie osadzona w Hawkins. Bracia Duffer przyznali również, że nie planują wprowadzić jeszcze więcej postaci do tego świata. David Harbour w wywiadzie z czasopismem GQ, aktor powiedział, że zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się w 2023 roku. Data premiery nie jest nam znana, ale śmiało możemy powiedzieć, że 5. sezon Stranger Things zawita na Netflix w 2024 lub 2025 roku.

W planach są również spin-offy serialu, które skupią się na nieznanych nam jeszcze postaciach. Niestety na ten moment nie posiadamy żadnych szczegółów na temat owych projektów.

Zobacz również: Jakie filmy nominowane do Oscara zobaczymy na Netflix?

stranger things 5

Kadr z serialu Stranger Things 5, Netflix


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?