Star Wars: The Acolyte - serial zaczerpnie inspiracje z Mrocznego widma!
Star Wars: The Acolyte - serial zaczerpnie inspiracje z Mrocznego widma!

Star Wars: Acolyte-Jodie Turner-Smith zdradza szczegóły na temat jej roli w serialu!

Jodie Turner-Smith powiedziała kilka słów w kwestii swojej roli w serialu Star Wars: Acolyte. O czym on będzie?

The Acolyte będzie serialem, którego akcja ma rozgrywać się 100 lat przed wydarzeniami z filmu Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo. Historia ukazuje galaktykę u szczytu ery Wysokiej Republiki, w momencie gdy Jedi byli najsilniejsi, a Sithowie mieli zostać wytępieni.

Historia ta ma skupić się na historii byłej padawanki, która łączy siły ze swoim Mistrzem Jedi, aby zbadać serię zbrodni. W obsadzie serialu jest między innymi Jodie Turner-Smith, która w jednym z wywiadów wypowiedziała się więcej na temat jej udziału w świecie Gwiezdnych Wojen. Potwierdziła, że nie będzie władać mieczem świetlnym, jak również ujawniła, że pracowała z reżyserem Kogonadą. Gwiazdą tejże produkcji jest Amandla Stenberg, ale co ciekawe, Jodie Turner-Smith nie miała z nią żadnych wspólnych scen.

Amandla [Stenberg] jest tak niesamowita w tym co robi. Ja, niestety, nie miałam z nią żadnych scen, ale miałam okazję zobaczyć trochę tego, co robili i myślę, że to będzie epickie i nie jest to nic, co ktokolwiek widział wcześniej wewnątrz tego uniwersum.

Star Wars: Acolyte

Star Wars: Acolyte/Disney+

 

Za sterami stoi Leslye Headland, a jedną ze scenarzystek jest Charmaine DeGrate (House of The Dragon). Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz również: Blue Beetle – nowe grafiki promocyjne ukazujące kostium superbohatera!


Źródło: Comicbook / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?