Star Trek: Strange New Worlds
Star Trek: Strange New Worlds

Star Trek: Strange New Worlds – nowe sceny z serialu, a w nich Uhura i La’an!

Dostaliśmy nowe filmiki, ukazujące nieznane nam dotąd postacie w serialu Star Trek: Strange New Worlds. Zobaczcie sami!

Serial Star Trek: Strange New Worlds opowiada historię załogi statku Enterpise, którym dowodzi kapitan Christopher Pike. W jego załodze są między innymi Spock, Numer 1 oraz kilka nieznanych nam jeszcze postaci. Opowieść ta rozgrywa się przed tym, jak kapitan Kirk przejął dowodzenie statkiem.

Nowe spoty głównie skupiają się na tych postaciach, które widzowie poznają dopiero w serialu. Pierwszy z nich przedstawia nam Uhurę, a drugi La’an Noonien-Singh graną przez aktorkę Christinę Chong. Dzięki temu możemy poznać sporo nowych scen, które nie zostały zawarte w pierwszym zwiastunie serialu Star Trek: Strange New Worlds. 

Zobaczcie filmiki, klikając w linki poniżej!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina 🏆

 

Zobacz również: Star Trek: Strange New Worlds – nowy zwiastun serialu od Paramount+! Enterprise ponownie wyruszy w podróż

Star Trek: Strange New Worlds

Star Trek: Strange New Worlds

 

Serial Star Trek: Strange New Worlds opowiada historię załogi statku Enterpise, którym dowodzi przez kapitan Christopher Pike. W jego załodze są między innymi Spock, Numer 1 oraz kilka nieznanych nam jeszcze postaci. Opowieść ta rozgrywa się przed tym, jak kapitan Kirk przejął dowodzenie statkiem.  Pierwszy odcinek serialu został wyreżyserowany przez Goldsmana, który napisał także jego scenariusz. Autorami historii są Goldsman, Alex Kurtzman i Jenny Lumet. Goldsman, Kurtzman, Lumet, Alonso Myers, Heather Kadin, Frank Siracusa, John Weber, Rod Roddenberry, Trevor Roth i Aaron Baiesą są producentami wykonawczymi.

Star Trek: Strange New Worlds — premiera w USA na platformie Paramount+ odbędzie się 5 maja 2022 roku. Na razie nie wiadomo, gdzie serial będzie dostępny w Polsce.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Trek: Strange New Worlds

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?