Netflix Squid Game - twórca serialu prowadzi rozmowy na temat 3. sezonu!
Netflix Squid Game - twórca serialu prowadzi rozmowy na temat 3. sezonu!

Squid Game – twórca serialu prowadzi rozmowy na temat 3. sezonu!

Squid Game w zaledwie kilka dni poruszył całym światem. Serial Netflixa został obejrzany przez miliony ludzi i zaskakująco szybkim tempie zebrał sobie ogromne grono fanów. Niedługo po premierze w internecie pojawiały się doniesienia na temat sezonu 2., a niedługo później otrzymaliśmy potwierdzenie, że owa kontynuacja powstanie. Dzisiaj dowiadujemy się, że hitowy serial nie zakończy się zbyt szybko…

W wywiadzie z południowokoreańskim dziennikiem Korean Times, reżyser serialu Squid Game potwierdził, że sezon 2. nie będzie końcem tego tytułu! Hwang Gon-hyuk wspomniał, że prowadzi on rozmowy z Netflixem na temat 2., jak i 3. sezonu serialowej sensacji. Reżyser, dokładnie miał to do powiedzenia:

Prowadzę rozmowy z Netflixem na temat 2. oraz 3. sezonu. Wkrótce dojdziemy do porozumienia. 

Zobacz również: Nie patrz w górę – Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio opowiadają o jednej scenie z filmu!

Squid Game to południowokoreański serial z 2021 roku, który zadebiutował na Netflix 17 września. Przedstawia on historię kilku pogrążonych w długach mieszkańców Korei i zarazem uczestników sekretnego turnieju, którego nagrodą główną jest 45,6 miliarda wonów. Zawodnicy w każdej z rund muszą zmierzyć się z tradycyjnymi podwórkowymi grami z dzieciństwa, a każdy najmniejszy błąd jest śmiertelny w skutkach. Pierwszy sezon składa się z dziewięciu odcinków trwających około godziny czasu. Na naszym portalu otrzymał on wysoką ocenę 95/100.

Twórcą serialu jest Hwang Dong-hyuk. W głównych rolach pojawiają się Jung Jae-Lee, Park Hae-Soo, Sung-tae Heo, Ha-joon Wi, Yeong-su Oh, Anupam Tripathi i Hoyeon Jung.

Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery drugiego sezonu.


Źródło: Korean Times / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?