squid game
squid game

Squid Game może zakończyć się na drugim sezonie

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że 2. sezon Squid Game oficjalnie powstanie. Niestety jednak dzisiaj nie mamy równie dobrych wiadomości. Reżyser hitu Netflix pobudził lekki niepokój w fanach…

Podczas wywiadu z Variety, Hwang Dong-hyuk – twórca Squid Game – krótko wypowiedział się na temat kontynuacji serialu. Niestety reżyser nie ma pewności co do przyszłości tego hitu Netflixa. Na pewno otrzymamy 2. sezon, ale możliwe, że na tym zakończy się ta morderczas przygoda. Hwang Dong-hyuk miał to do powiedzenia:

Ciężko powiedzieć. Może tak, może nie. Na ten moment ustalmy, że procent szans wynosi pięćdziesiąt na pięćdziesiąt.

Nie otrzymaliśmy konkretnego “tak” albo “nie”, ale owa wypowiedź może niepokoić. Reżyser zdecydowanie nie posiada pomysłu na możliwą kontynuację. Na pocieszenie mogę jednak wspomnieć, że taka niepewność krążyła również wokół tematu sezonu drugiego. Myślę, że Netflix nie odpuści zbyt szybko.

Netflix Squid Game - twórca serialu prowadzi rozmowy na temat 3. sezonu!

Fot. Netflix

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Squid Game to nie tylko największy hit Netflixa w 2021 roku, ale i serial bijący rekordy popularności wszech czasów na platformie streamingowej. Produkcja z Korei Południowej pojawiła się na Netflix 17 września. Prezentuje ona historię kilku pogrążonych w długach mieszkańców Korei i zarazem uczestników sekretnego turnieju, którego nagrodą główną jest 45,6 miliarda wonów. Zawodnicy w każdej z rund muszą zmierzyć się z tradycyjnymi podwórkowymi grami z dzieciństwa, a każdy najmniejszy błąd jest śmiertelny w skutkach. Pierwszy sezon składa się z dziewięciu odcinków trwających około godziny czasu. Na naszym portalu otrzymał on wysoką ocenę 95/100.

Zobacz również: Squid Game w formie reality show nadchodzi!


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Netflix

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?