Freshman Year
Freshman Year

Spider-Man: Freshman Year ze zmienionym tytułem! Jest on znajomy fanom

Spider-Man: Freshman Year jest kolejną produkcją MCU, której tytuł uległ zmianie. Nowa nazwa serialu z pewnością będzie się dobrze kojarzyć fanom Pajączka.

Ostatnimi czasy Marvel ma tendencję do zmieniania tytułów swych produkcji. Najlepszym tego przykładem jest inny nadchodzący serial MCU, czyli Agatha: Darkhold Diaries. Produkcja ta początkowo miała nosić tytuł Agatha: House of Harkness, a później Agatha: Coven of Chaos. W przypadku Spider-Man: Freshman Year również doszło do dużej zmiany. Serial animowany ma się teraz nazywać Your Friendly Neighbourhood Spider-Man. Nie da się ukryć, że tytuł ten jest dobrze kojarzony z postacią Spider-Mana, gdyż wielokrotnie na przestrzeni lat nazywany był “Przyjaznym Spider-Manem z sąsiedztwa”.

Zobacz również: Nowy teaser filmu The Last Kumite! Usłyszymy muzykę taką jak w Kickbokserze

Your Friendly Neighbourhood Spider-Man opowie o początkach Petera Parkera w roli superbohatera. Nie wiemy jeszcze, kogo usłyszymy w roli uwielbianego na całym świecie protagonisty, natomiast możemy się spodziewać, że Charlie Cox podłoży głos Daredevilowi, a Vincet D’Onforio odegra rolę Kingpina. Serial animowany powstaje dla platformy Disney+. Premiera w 2024 roku.

Kadr z filum Spider-Man: Bez drogi do domu

Zobacz również: Pierwotnie to Anne Hathaway miała zostać tytułową Barbie! Co myśli o sukcesie filmu?


Źródło: The Direct, X (@OneTakeNews) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?