Sophie Turner / Survive
Sophie Turner / Survive

Sophie Turner z nową rolą w serialu Survive

Aktorka, która sławę zawdzięcza roli w Grze o Tron, teraz dołącza do obsady nowego serialu. Sophie Turner zobaczymy w produkcji Survive.

Serial, w którym wystąpi brytyjska aktorka, będzie jednym z projektów promujących nową platformę streamingową – Quibi. Fabuła Survive opierać będzie się o powieść Alexa Morela o tym samym tytule. Przedstawi losy dwójki osób, które przeżyły katastrofę lotniczą w niedostępnych łańcuchach górskich. Zdani tylko na siebie nawzajem, muszą połączyć siły i spróbować wydostać się z pułapki. Motywacja do walki o życie nie jest jednak taka łatwa w momencie, gdy jedna z osób wcześniej planowała samobójstwo.

Fot. kadr z filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Zobacz również: Batwoman – nowa zapowiedź serialu

Oprócz Sophie Turner na ekranie zobaczymy Coreya Hawkinsa. Za reżyserię odpowiada z kolei Mark Pellington.

Survive pojawi się na Quibi, które charakteryzuje się specyficznym typem zawartości. Nowa platforma streamingowa ma bowiem zawierać seriale, których odcinki trwają maksymalnie dziesięć minut. Jest ona tworzona z myślą o korzystaniu we wszelkich wolnych momentach – w drodze do pracy, na zakupy, czy podczas czekania w kolejce. Taki format wymagać będzie zdecydowanie innego prowadzenia narracji. Projekt, wydaje się więc przynajmniej ciekawy.

Serwis zadebiutuje w USA 6 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo kiedy pojawi się na nim serial Survive, lecz bardzo prawdopodobne, że będzie on jedną z pierwszych produkcji promujących nową platformę.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z serialu Gra o tron

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?