Sofia Vergara wcieli się w Kokainową Matkę Chrzestną!
Sofia Vergara wcieli się w Kokainową Matkę Chrzestną!

Sofia Vergara wcieli się w Kokainową Matkę Chrzestną w nowym serialu Netflixa!

Netflix polubił historię narkotykowych bossów. Na platformie znajdziemy, już kilka takich historii. Narcos, Narcos: Meksyk czy El Chapo to jedne z najbardziej rozpoznawalnych seriali. Teraz na streamingowy gigant chce się zająć historię Kokainowej Matki Chrzestnej – Griseldy Blanco.

Sofia Vergara wcieli się w postać słynnej królowej narkotyków Griseldy Blanco w nowym serialu Netflixa. Sześcioodcinkowy serial Griselda, będzie opowiadał o prawdziwym życiu Griseldy Blanco, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii.  Oddana matka, zabójcza mieszanka uroku i dzikości Blanco pomogła jej w umiejętnym lawirowaniu między rodziną o biznesem, dzięki czemu stała się powszechnie znana jako Czarna Wdowa.

 


Producentami wykonawczymi serialu będą Eric Newman, Doug Miro, Andrés Baiz, i Carlo Bernard. Nie jest to bez znaczenia ponieważ, ten sam zespół odpowiadał za serie Narcos. Oczywiście nie mylmy faktów nie zobaczymy ponownie agenta Javier Peña.

Zobacz również: Narcos: Meksyk – zwiastun finałowego sezonu!

Sama Sofia Vergara przyznała:

Griselda Blanco była postacią większą niż życie, której bezwzględna, ale pomysłowa taktyka pozwoliła jej rządzić imperium wartym miliardy dolarów na wiele lat przez najbardziej osławionym narco bossami o których wiemy tak wiele. Cieszę się, że możemy przenieść jej historię na ekran

Po wcześniejszych sukcesach Netflixa w tej tematyce możemy naprawdę oczekiwać wiele. Niestety dokładana data premiery nie jest jeszcze znana.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzająca: fot Kolaż własny

Redaktor współprowadząca działu recenzji seriali

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?