Snowpiercer – Sean Bean dołącza do obsady 2. sezonu!

Nadal czekamy na premierę pierwszej odsłony serialowej wersji adaptacji, a tymczasem twórcy już szykują kontynuację.

I już teraz 2. sezon Snowpiercer będzie mógł pochwalić się znaczniejszym nazwiskiem. Zakontraktoano bowiem Seana Beana, i wygląda na to, że bynajmniej nie do jakiejś podrzędnej roli, jako że został włączony do stałej obsady. Póki co jednak czekamy na przyszły rok.

Zobacz również: Snowpiercer – oto pełny zwiastun adaptacji powieści graficznej

Snowpiercer Sean Bean

kadr z serialu Gra o tron

W serialu mają wystąpić: Jennifer Connelly (Piękny umysł), Daveed Diggs (The Get DownBlack-ish), Mickey Sumner (Barry Seal: Król przemytu), Susan Park (Ghostbusters: Porgromcy duchów), Benjamin Haigh (Obecność 2), Sasha Frolova (The Interestings), Katie McGuinness (Dirty Filthy Love), Alison Wright (Księgowy), Annalise Basso (Opowieści na dobranoc), Sam Otto (Meduzy), Roberto Urbina (Narcos), Sheila Vand (Operacja Argo) oraz Lena Hall (Wszystkie moje dzieci). Akcja serii ma rozgrywać się siedem lat po tym, jak cały świat został skuty lodem, a pozostali przy życiu ludzie zdecydowali się zamieszkać w pociągu, który znajduje się w ciągłym ruchu okrążającym Ziemię.

Snowpiercer jest współprodukcją Tomorrow Studios, Studia T oraz CJ Entertainment. Pilot serialu został wyreżserowany przez Scotta Derricksona na podstawie scenariusza Josha Friedmana (Avatar 4Terminator: Kroniki Sary Connor). Producentami wykonawczymi są natomiast: Marty Adelstein (AquariusSkazany na śmierć, Teen Wolf: Nastoletni wilkołak), Becky Clements (Dobre zachowanieAquarius, Ostatni prawdziwy mężczyzna), a także: Joon-ho Bong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun oraz Dooho Choi.

Serial może mieć swoją premierę w 2020 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?