Snowpiercer
Snowpiercer

Snowpiercer – powstanie 3. sezon

Bazujący na powieści graficznej Snowpiercer zebrał już naprawdę sporą popularność, a wielu uważa go za coś lepszego od filmowej wersji. Stacja TNT nie zamierza się zatrzymywać.

Dlatego na kilka dni przed premierą 2. sezonu potwierdzono już, że trzecia odsłona pojawi się na antenie. Oczywiście na tym etapie nie znamy daty premiery, choć biorąc pod uwagę ogólne tempo ekipy, można liczyć, że produkcja pojawi się jeszcze w drugiej połowie 2021 roku.

fot. TNT

Zobacz również: Peaky Blinders – filmowa kontynuacja potwierdzona!

W 1. sezonie serialu wystąpili: Jennifer Connelly (Piękny umysł), Daveed Diggs (The Get DownBlack-ish), Mickey Sumner (Barry Seal: Król przemytu), Susan Park (Ghostbusters: Porgromcy duchów), Benjamin Haigh (Obecność 2), Sasha Frolova (The Interestings), Katie McGuinness (Dirty Filthy Love), Alison Wright (Księgowy), Annalise Basso (Opowieści na dobranoc), Sam Otto (Meduzy), Roberto Urbina (Narcos), Sheila Vand (Operacja Argo) oraz Lena Hall (Wszystkie moje dzieci).

Premiera 2. sezonu Snowpiercer będzie miała miejsce już 26 stycznia.


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?