Snowpiercer – kolejne zdjęcia z 2. sezonu. Jest Sean Bean!

Serialowa wersja Snowpiercer odniosła spory sukces, stąd też czekamy na kontynuację produkcji bazującej na popularnej powieści graficznej.

Opublikowano ostatnio sporo zdjęć serialu TNT, przedstawiających kolejne sceny produkcji. Wśród nich jest także kilka kadrów z Seanem Beanem, który odgrywa Pana Wilforda, właściciela pociągu. Na razie niewiele zdradzono z tego, ile w serialu zmieni się w stosunku do pierwowzoru, ale poniższe kadry obiecują całkiem sporo zwrotów akcji:

Zobacz również: Powstanie prequel Breaking Bad skupiony na Gusie Fringu?

W 1. sezonie wystąpili: Jennifer Connelly (Piękny umysł), Daveed Diggs (The Get DownBlack-ish), Mickey Sumner (Barry Seal: Król przemytu), Susan Park (Ghostbusters: Porgromcy duchów), Benjamin Haigh (Obecność 2), Sasha Frolova (The Interestings), Katie McGuinness (Dirty Filthy Love), Alison Wright (Księgowy), Annalise Basso (Opowieści na dobranoc), Sam Otto (Meduzy), Roberto Urbina (Narcos), Sheila Vand (Operacja Argo) oraz Lena Hall (Wszystkie moje dzieci). Akcja serii rozgrywa się siedem lat po tym, jak cały świat został skuty lodem, a pozostali przy życiu ludzie zdecydowali się zamieszkać w pociągu, który znajduje się w ciągłym ruchu okrążającym Ziemię.

Snowpiercer jest współprodukcją Tomorrow Studios, Studia T oraz CJ Entertainment. Pilot serialu został wyreżserowany przez Scotta Derricksona na podstawie scenariusza Josha Friedmana (Avatar 4Terminator: Kroniki Sary Connor). Producentami wykonawczymi są natomiast: Marty Adelstein (AquariusSkazany na śmierć, Teen Wolf: Nastoletni wilkołak), Becky Clements (Dobre zachowanieAquarius, Ostatni prawdziwy mężczyzna), a także: Joon-ho Bong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun oraz Dooho Choi.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: David Bukach/TNT

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?