skazana player serial
skazana player serial

Skazana – 2. sezon serialu w 2022 roku!

Serial Skazana okazał się hitem tegorocznej jesieni i cieszy się ogromną popularnością w serwisie Player. Ze względu na ogromny sukces produkcji już w przyszłym roku pojawi się jej nowy sezon.

Skazana to opowieść insirowana książką Ewy Ornackiej Skazane na potępienie. Sędzia Alicja Mazur (Agata Kulesza) znana ze swojej surowości wobec przestępców sama zostaje skazana za zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, w którym przebywa wśród kobiet, na które wcześniej wydała wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na osobach, które ją wrobiły.

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera, powiedział:

Skazana, czyli nowy serial Player Original podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną Chyłkę. Tej jesieni w Playerze mamy już rekordową ilość widzów, a przed nami jeszcze dwa seriale w tym roku. Cieszymy się, że nasza konsekwentna strategia inwestycji w lokalny kontent sprawdza się po raz kolejny.

Zobacz również: Dawid Ogrodnik na plakacie filmu Wszystkie nasze strachy

Poza Agatą Kuleszą w serialu wystąpili także: Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Aleksandra Adamska, Tomasz Schuchardt, Marta Malikowska, Marta Ścisłowicz, Jan Jankowski, Joanna Gonschorek, Maria Kania, Monika Dawidziuk, Hanna Klepacka , Sebastian Łach oraz Natalia Sikora.

Reżyserem produkcji jest nominowany w 2010 roku do Oscara Bartosz Konopka (Pod powierzchnią, W głębi lasu). Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Ewa Ornacka. Nowy sezon zadebiutuje w 2022 roku.


Źródło: prasa.tvn.pl / Ilustracja wprowadzenia: Skazana, Player

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?