jessica jones i luke cage
jessica jones i luke cage

Seriale Marvela od Netflixa trafią już w środę na Disney+!

Seriale Marvela od Netflixa (Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones, Luke Cage, Punisher i Defenders) już 29 czerwca trafią na Disney+.

Jak wiemy, seriale Marvela od Netflixa czyli m.in. Daredevil, Punisher czy Jessica Jones zostały usunięte z usług streamingowych giganta na literę N. Wszystko dlatego, że Myszka Miki przejęła prawa do owych produkcji. Fani teraz mogą się cieszyć, gdyż nadchodzące serie zadebiutują na polskim Disney+, a wszystko to 29 czerwca! Wiadomość ta usatysfakcjonuje każdego posiadacza streamingu od Myszki Miki, gdyż cieszyły się one wielką popularnością i uznaniem wśród krytyków. Zwłaszcza Daredevil i Punisher.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez disneypluspl (@disneypluspl)

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Jak dobrze pamiętamy, produkcje były dostępne jedynie do 28 lutego na Netflix. Informacja oczywiście jest bardzo pozytywna, lecz można było się jej domyślić, zwłaszcza, że pojawiły się one na amerykańskim Disney+ już jakiś czas temu i były w zasadzie dostępne tylko tam. Teraz możemy jedynie się cieszyć, że my nie musieliśmy czekać aż tak długo i posiadacze polskiego D+, będą je mieć niecały miesiąc po uzyskaniu dostępu do platformy streamingowej.

Zobacz również: Thor: Miłość i grom zachwyca za granicą! Oto pierwsze opinie nowego filmu Marvel Studios!

seriale Marvela

fot. kadr z serialu Defenders


Źródło: Instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?