leonardo dicaprio
leonardo dicaprio

Serial Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio anulowany!

Hulu anulowało serial Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio. Devil in the White City trafi prawdopodobnie pod inne skrzydła.

Prace nad Devil in the White City trwały już od dłuższego czasu. Martin Scorsese zbierał wielu aktorów do tej produkcji. Między innymi byli to Leonardo DiCaprio czy Keanu Reeves. Serial miał trafić na Hulu, lecz został anulowany. Niemniej jest jeszcze nadzieja, gdyż Variety donosi, że prawa do serialu mogą być sprzedane gdzie indziej. Jest to niezwykle dziwny ruch ze strony Hulu, gdyż produkcja miała na swoim pokładzie dość spore nazwiska. Nie licząc wcześniej wspomnianej dwójki, w obsadzie mieli być między innymi Jude Law oraz Jeremy Allen White.

Devil in the White City Martin Scorsese Leonardo DiCaprio

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Krzyk 7 z zielonym światłem! Zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku?

Opis książki, na której miał powstać serial:

Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, architekta i seryjnego mordercy, których losy połączyła największa wystawa w amerykańskiej historii: Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana „Białym Miastem”. Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy i twórca wielu ważnych budynków, takich jak Flatiron Building w Nowym Jorku czy Union Station w Waszyngtonie, pokonuje liczne przeszkody i wraz ze swoim zespołem stara się przekształcić podmokły park Jacksona w „Białe Miasto”. W tym samym czasie Henry H. Holmes, młody lekarz, złośliwie parodiując „Białe Miasto” Burnhama, wznosi nieopodal swój Hotel Wystawy Światowej – urządzając w nim straszliwe miejsce mordów, wyposażone w stół sekcyjny, komorę gazową i piec krematoryjny.


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?