człowiek kontra pszczoła
człowiek kontra pszczoła

Rowan Atkinson w multiwersum Netflixa. Nowa zapowiedź Człowiek kontra pszczoła!

Premiera Człowiek kontra pszczoła już w ten piątek, więc Netflix postanowił trochę przypomnieć o tej produkcji. Zobacz jak Rowan Atkinson przechodzi przez różne produkcje w… multiwersum Netflixa.

Nowy serial komediowy z Jasiem Fasolą Rowanem Atkinsonem już w ten piątek wyląduje na Netflix. Teraz streamingowy gigant postanowił uraczyć nas nową zapowiedzią Człowiek kontra pszczoła i zabiera nas w podróż przez różne produkcje ze swojej stajni. Atkinson pojawia się na planach największych hitów streamingu z literką N. Są to między innymi Lupin, Gambit królowej czy Porady różowej brygady. Z resztą, sami zobaczcie!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Rowan Atkinson wcieli się w rolę głównego bohatera, który podczas dziesięciu, 10-minutowych, odcinków toczących się w luksusowej posiadłości będzie toczył bitwę z… pszczołą. Twórcami Man vs. Bee będą Rowan Atkinson i Will Davies (Johnny EnglishJak wytresować smoka), a producentami wykonawczymi Will Davies oraz Chris Clark (Johnny EnglishWszystkie pieniądze świata).

Zobacz również: Najlepsze komedie Netflix! TOP 30 najśmieszniejszych filmów!

człowiek kontra pszczoła

fot. materiały prasowe


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?