citadel
citadel

Richard Madden i Priyanka Chopra w pełnym akcji zwiastunie Citadel

Od dawna wiadomo, iż kolejnym nadchodzącym projektem braci Russo jest serial Citadel. Produkcja, w której główne role zagrają Richard Madden oraz Priyanka Chopra doczekała się swego oficjalnego zwiastuna.

Serial reklamowany jest jako mieszanka gatunków science-fiction, akcji i thrillera szpiegowskiego, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić w projektach braci Russo. Ma nam ukazać rozpadającą się niezależną organizację szpiegowską Citadel i agentów, którzy niegdyś dla niej pracowali. Zwiastun serialu wskazuje na to, że ten spełni powyższe cechy. Przekonajcie się sami!

Zobacz również: Finałowy sezon The Flash ze zdjęciami z nowych odcinków. Zakończono prace na planie!

Citadel skupi się na agentach Kane (Richard Madden) i Sinh (Priyanka Chopra Jonas), byłych członkach tytułowej organizacji, których wspomnienia wymazano wraz z jej upadkiem osiem lat wcześniej. Bohaterowie ledwo uszli z życiem, gdy Manticore zniszczył grupę od wewnątrz, a teraz osobno skupiają się na swoim nowym życiu. Wszystko się zmienia, gdy ich były kolega, Bernard Orlick (Stanley Tucci) nawiązuje z nimi ponowny kontakt.

citadel

fot. kadr z serialu Citadel

Oprócz Maddena, Chopry i Tucciego, Citadel zaoferuje kreację Lesley Manville jako podstępnej ambasador Wielkiej Brytanii w USA Dahlii Archer, która ma własne motywy i może okazać się zarówno ważnym sojusznikiem, jak i groźnym wrogiem zreformowanej Cytadeli. Obsadę uzupełniają Nikki Amuka-Bird, Timothy Busfield, a także Roland Møller.

Premiera serialu 28. kwietnia w Prime Video!


Źródło: Prime Video, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna serialu Citadel

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?