Rezydenci
Rezydenci

Rezydenci już 4 września tylko na kanale FOX!

Wszyscy fani kultowej produkcji Grey’s Anatomy: Chirurdzy, którą można oglądać na kanale FOX, będą bardzo zadowoleni z nowej propozycji stacji. Już 4 września o godz. 21:05 odbędzie się premiera serialu Rezydenci, którego tematyka będzie skupiać się wokół życia i pracy doświadczonych lekarzy oraz młodych rezydentów, którzy dopiero co uczą się swojego fachu.

Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię Rezydentów dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha (Manish Dayal), który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata. Jak wygląda życie i praca początkujących lekarzy? Tego dowiemy się już niedługo!
https://www.youtube.com/watch?v=oTGMrj0xEa8
W obsadzie serialu znajdą się: Matt Czurchy (Gilmore Girls, Żona idealna), Emily VanCamp (Zemsta), Manish Dayal (90210) czy Bruce Greenwood (Mad Men). Ciekawostką jest to, że kilka miesięcy temu Czurchy i VanCamp zostali okrzyknięci nową najgorętszą parą seriali medycznych!
Premiera serialu Rezydenci już we wtorek 4 września o godz. 21:05 tylko na FOX!
Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe FOX

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?