Silos
Silos

Rebecca Ferguson zapowiada 2. sezon serialu Silos!

Czy są tu fani serialu Silos? Jeśli tak, to koniecznie musicie dowiedzieć się, co zdradziła główna aktorka z tej produkcji!

Silos to jeden z najlepiej ocenianych seriali od Apple TV+, który tak spodobał się widzom, że 2. sezon został bardzo szybko zamówiony. Według nowego wywiadu udzielonego przez Rebeccę Ferguson, scenariusze są gotowe, a prace nad tymi odcinkami trwają.

Zobacz również: Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Heels! Zapowiada się prawdziwa walka

Silos

Silos

Silos — komentarz o 2. sezonie

Rebecca Ferguson nie tylko gra główną rolę w serialu, ale również aktywnie pracuje za kulisami jako producentka. Oto co ujawniła:

Tak, znam te tajemnice i sobie myślę: nie macie pojęcia co się wydarzy… Jako producentka siedzę w pokoju scenarzystów i wiem wszystko. Mogę zapowiedzieć, że będzie mroczniej i odważniej. W pierwszym sezonie skupiliśmy się na przedstawieniu postaci, a teraz mogą zacząć się prawdziwe problemy.

Aktualnie platforma streamingowa Apple TV+ nie zapowiedziała, kiedy możemy spodziewać się 2. sezonu Silosu. Możemy jednak śmiało założyć, że będzie mieć to miejsce nie wcześniej niż w 2024 roku.

 


Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?