quentin tarantino
quentin tarantino

Quentin Tarantino zdradza swój kolejny projekt! Duża zmiana dla reżysera

Fani twórczości Quentina Tarantino zbierzcie się, gdyż poznaliśmy nadchodzący projekt słynnego reżysera! Wiemy, że w planach istnieje ostatni film filmowca, ale dzisiaj mowa o czymś kompletnie innym…

Quentin Tarantino – reżyser, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wściekłe psy, Pulp Fiction, Bękarty wojny oraz jego niedawny film Pewnego razu… w Hollywood, to już klasyki kina, uznane przez krytyków i nadal wielbione przez wiernych fanów. Niestety niesamowita kariera filmowa reżysera zbliża się ku końcowi, a 10. film – o którym na ten moment nic nie wiemy – będzie jego finałowym tytułem. Zanim to jednak nadejdzie, Tarantino zaskoczył nas informacją na temat… serialu.

Quentin Tarantino stworzy serial

Podczas promocji najnowszej książki pt. Cinema Speculation, reżyser podzielił się niespodziewaną wiadomością na temat powrotu do świata telewizji. Tak, Quentin Tarantino oficjalnie zajmie się reżyserią serialu! Nie poznaliśmy żadnych szczegółów, oprócz tego, że projekt ten składać się będzie z 8 odcinków. Tematyka, tytuł oraz fabuła pozostaje zagadką i ciekawym tematem do spekulacji. W przeszłości Tarantino wyrażał chęć dorzucenia swoich trzech groszy do uniwersum Star Trek, więc kto wie, może to właśnie takiego projektu możemy się spodziewać. Zdjęcia do tajemniczego serialu ruszą w 2023 roku!

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj filmy Quentina Tarantino po kadrach!

Fot. Getty Images


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?