Przegrani
Przegrani

Przegrani – nowy serial Netflixa, który skupi się… na zaletach porażek!

Nadchodząca, dokumentalna seria platformy Netflix pt. Przegrani próbuje rzucić nieco światła na zbiorową obsesję dotyczącą rywalizacji, co może kosztować nas kilku cennych lekcji. Analizując stwierdzenie: zwycięstwo jest wszystkim, a przynajmniej takie założenie panuje w dzisiejszym społeczeństwie, produkcja ukaże sławnych sportowców, którzy swoje historyczne przegrane zmienili w coś znacznie większego i dobrego. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Poms – zwiastun o nietypowych cheerleaderkach!

Seria jest mieszanką filmu aktorskiego oraz animacji i zawiera wywiady ze znanymi sportowcami z całego globu. Zawodnicy opowiadają, czego nauczyli się ze swoich porażek i jak pomogły im one stać się lepszymi ludźmi, jak również atletami. Przekonajcie się zatem, że zwycięstwo to nie wszystko, mimo iż otaczający Was świat tak usilnie próbuje Wam to wmówić.

Wśród uczestników znajdują się m.in.: John Lovis, Kenny Allen, David Thomas i Devon Live.

Przegrani będą dostępni globalnie na platformie Netflix już od 1 marca 2019 roku.

Źródło: CominhSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?